Souhlas pro trest smrti

2. ledna 2008 v 18:00 | Kačenka |  Vaše příběhy s CSI
Katka poslala další povídku

Promiňte tento příběh nebude moc
dlouhý ale onemocní v něm Sara!!
Bylo to už pár týdnů od chvíle kdy Greg udělal tu hloupou chybu,ale oba dva už na to dávno zapomněli a užívali si svoji lásku.Byli spolu šťastní jako ještě nikdy.To ale netušili co jim přinese další případ.Když toho dne přišli do práce ruku v ruce,panovalo na kriminálce podivné dusno.Ani jeden tomu pro zatím nepřikládali důležitost.Vše mělo přijít až za chvíli.
Chvíli po začátku směny je Griss zavolal do zasedačky,když přišel všiml si jak šťastně se Sara tváří.Seděla,a vedle ní seděl Nicky a Greg všichni se zrovna smáli nějakému vtipu,ale když zahlídli Gilův ztrápený obličej smát se přestali.
"Tak vážení,máme tu případ domácího násilí na dítěti,zavolali nám z nemocnice kam přivezla rychlá záchranná služba těžce popálenou holčičku,je na ní vidět že ji někdo škrtit a stopy na jejím těle vypovídají o dlouhodobém týrání.Chci abychom tenhle případ vyřešili přednostně."
Gil domluvil a podíval se po svém týmu.Nejvíc se ale zaměřil na Saru.
"Saro můžu s tebou na chvíli mluvit o samotě?Pojď prosím ke mně do kanceláře!!"
"Nicku,Waricku,Cath a Gregu vy se jeďte podívat na tuto adresu,-podal jim papírek s adresou domu kde týrali holčičku,prošmejděte ho až po střechu.A někdo si promluvte s rodiči té dívenky." Jen co Gil domluvil všichni se okamžitě zvedli a vydali se na určenou adresu.
Sara mezitím šla ke Grissovi do kanceláře.
"Co potřebuješ Gile,nechceš mě z toho případu odvolat doufám"začala Sara hned mluvit,i když nevěděla co ji chce říct.
"Saro,zadrž,co kdyby si mě nejdřív poslouchala?Chci ti jen říct že to bude pro tebe hodně těžký,už jenom kvůli tomu co si zažila.Pojedeš se mnou teď prosím do nemocnice za tou holčičkou?" v ten moment mu zazvonil telefon.Chvíli mluvil ale pak zavěsil a podíval se na Saru nešťastným pohledem.
"Nikam nejedeme ta malá právě zemřela.Pošlou nám ale její tělo."
Mezitím už zbytek týmu chodil po domě a hledal něco co by jim pomohlo objasnit týraní,nikdo z nich zatím nevěděl že ta dívenka už nežije.V tu chvíli se ozval Nick s větou na kterou všichni čekali.
"Něco mám" a ukázal jim pásek do kalhot na kterém byly viditelné stopy krve.
"Gregu,sejmi prosím trochu a porovnej DNA." Nejdřív ale musíš vzít DNA celé její rodině.Jejímu otci a matce,měla i sestru ale ta je příliš malá na to aby dokázala ublížit svojí sestřičce.Na všech bylo vidět že pracují opravdu precizně,všech se tenhle případ dotýkal i když asi nejvíc Sary.
V tu chvíli už měli na velitelství tělo sedmileté Anny.U koronera byla jen Sara.Při pohledu na tělo děvčátka se jí udělalo špatně.Holčička,měla popálenou hlavičku,záda,části končetin,.na bříšku měla viditelné stopy po pálení cigaretou a po celém těla měla modřiny jako když ji někdo mlátil páskem.Mezitím ji Al vypumpoval žaludek ve kterém toho moc nebylo ale který stejně hned odeslal na analýzu zbytků,aby se vidělo co ta chudinka jedla nebo spíš pila před svou smrtí.Tou dobou už byli všichni na velitelství a měl k nim zrovna namířeno Brass s otcem a matkou mrtvé holčičky .Vyslíchat je měla Cath,Gil,Nick a Warick.
Ve chvíli kdy přijeli ,donesl Greg Grissomovi výsledky rozboru obsahu žaludku malé Meggie.
"Grissi,tohle tě asi hodně překvapí,ta malá před tím než umřela vypila směs toulenu,kyseliny sýrové,louhu,nějakého ředidla a bylo tam i trochu mateřského mléka."
"Ale Gregu víš to jistě?Vždyť byla příliš stará na kojení……."překvapeně se ptal Gil.
"Jo vím to naprosto jistě,jak je to možný musíte zjistit vy." V té chvíli už byli rodiče malé Meggie připraveni,každý v jiné místnosti. Sara byla za sklem u vyslíchací místnosti otce.
"Pane Storchu jmenuji se Gil Grissom,víte proč jste tady?"přestavil se Gil a rovnou položil otázku.
"Mě nezajímá jak se jmenujete a vůbec netušim proč jsem tady.Jestli jo to kvůli tý malí svini,tak to mě rovnou pusťte vůbec mě ta malá mrcha nezajímá" chladná odpověď překvapila I Gila,ale Sara při jeho slovech nadskočila.Ještě že tam s ní byl Greg ( byl požádán Grissem aby na ní dohlídl ) jinak by tam na něj už vlítla.
"Můžete mi prosím vysvětlit jak je možné že měla vaše dcera v žaludku směs ředidla,toulenu,louhu a jiných jedovatých látek?položil druhou otázku Griss.
"Jo,to vim naprosto přesně proč,protože ta mrcha neposlouchala když jsem jí řekl že nebude jíst ani pít.Potají se napila mlíka svojí sestřičky,když teda měla žízeň dal jsem jí napít něčeho jiného,myslel jsem ale že ji to zabije.ŠKODA že jsem ji pak musel pomoct,věděla toho příliš mnoho" Tak takovou upřímnou odpověď snad nikdo nečekal. Ale Saře se při těchto slovech zatřpytili na řasách slzy.
"CO je to za hajzla,jak to může říkat z takovým klidem?"ptala se nešťasně Grega,ale ani ten jí nebyl schopen odpovědět,sám to nechápal.
"když teda všechno tak víte,mohl by jste nám říct,proč měla po těle tolik ran,modřin a proč byla těžce popálená."zněla další otázka.
"No to bych mohl říct ale nechci"suše odpověděl Storch.To už se ale Sara neudržela a vběhla do vyslíchací místnosti.
"Ty hajzle co si jí udělat,co ti udělala byla to přece tvoje dcera."křičela na něj Sara,než ji Greg chytil kolem pasu a objal ji a dotáhl ven.
"Byla to jenom malá mrcha,která mi nepřinášela žádný užitek,už sem si s ní užil dost.Teď jsem si chtěl užívat se svojí mladší dcerou,kdyby jste mě nezadrželi.Byla na mě už moc stará" tohle ještě ale Sara zaslechla.
Venku ji Greg objal a pevně ji držel,Sara brečela a pak prožitým šokem a oživenými vzpomínkami na své dětství omdlela.I když se ji Greg snažil probrat nepovedlo se mu to.
"Pomoooooooooooooc,pomozte mi někdo,Saro miláčku prober se,no tak Saro dělej!!!!" Křičel na ni,ale Sara nereagovala.Nakonec mu pomohla Cath která měla vyslíchací místnost nejblíž a výslech za ni mezitím přebral Warick.Zavolala sanitku.Ta přijela během pár minut a Saru odvezla,neprobrala se ani v sanitce ani po dalších dvou dnech.Když ji přijeli navštívit kolegové ,spala,měla v sobě léky na spaní .Lékařská diagnóza zněla,silný psychický šok způsobený traumatem ze vzpomínek a z výslechu podezřelého..Ani Greg na tom nebyl nejlépe,vyčítal si že Saru neuhlídal,že jí vůbec dovolil aby se výslechu zúčastnila i když jenom za sklem.
Ale zpátky k případu,otec malé Megiie se přiznal,byl obviněn za týraní svěřené osoby,za vraždu,a nakonec se mu prokázalo pohlavní zneužívání u jeho obou dcer.Dostal doživotí a svědčili proti němu všichni.Matka dostala 20 let za spoluvinu.Sara to nakonec odnesla nejvíc.
14 dnů zůstala v nemocnici a pak se skoro 2 měsíce léčila na psychiatrické klinice.Natolik ji to vzalo že nedokázala komunikovat vůbec s nikým snad jen s výjimkou Grega.Tomu dodávala sílu Cath.Byla jako jeho matka a chápala jeho pocity.Ovšem Greg nebyl sám koho se to tolik dotýkalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katja Katja | 3. ledna 2008 v 14:42 | Reagovat

To je fakt docela drsný. Tedy hodně drsný. Teda, já jsem proti trestu smrti, ale asi bych zavedla trest oko za oko, zub za zub. A co je nejhorší, že takové příběhy jsou bohužel až moc pravdivé.

2 Jorja.As Jorja.As | Web | 3. ledna 2008 v 16:49 | Reagovat

Páni, nemám slov....Jak tě to napadlo? To je fakt krutý. A chudák Sara.

3 Susan Sidle Susan Sidle | E-mail | Web | 3. ledna 2008 v 18:19 | Reagovat

chudák Sara ...  povídka je  nádherná, vážně se ti moc povedla, ale až moc krutě pravdivá

4 Kačenka - webmasterka Kačenka - webmasterka | 3. ledna 2008 v 20:06 | Reagovat

Lidičky je mi to líto, ale stránky se opravdu přeusnou jinam...nejde mi přidat diskuze k dnešnímu dílu

CHYBA: Publikovaný článek musí mít určené datum zveřejnění.

tohle se mi zveřejnilo a já už vážně ztrácím nervy

5 melonka melonka | Web | 3. ledna 2008 v 20:22 | Reagovat

jj víš, co mi napsali, když jsem se jich zeptala, proč mi nejdou zveřejňovat články??

Dobrý den,

chtěla jsem se vás zeptat, proč mi nejdou zveřejnit články?

Dobrý den.

Bohužel, služba Blog.cz se potýká s potížemi, které jsou způsobeny

rozbitím jednoho ze serverů.

Aby byla služba i nadále dostupná, musíme každé dvě minuty restarovat

server, který řeší Vaše požadavky, takže pokud se do tohoto intervalu

trefíte,bude vše, co jste se snažili udělat, ztraceno. Bohužel i přesto

je administrace zahlcená požadavky, a tutíž občas nedostupná.

Zkuste publikovat článek za 30 sekund.

Tento týden budeme problém analyzovat, protože přesný důvod přetížení

administrace zatím není znám. Chyba by měla měla být řešena příští týden.

6 melonka melonka | Web | 3. ledna 2008 v 20:23 | Reagovat

a povídka je super, akorát mi bylo líto Sáry

7 Ív Ív | 4. ledna 2008 v 17:06 | Reagovat

Ty woe tak to je hustý! Jak tam Sára vlítla no prostě no coment... Skvělý!!! Akorát mi jí bylo líto na konci :'(

8 Katka Katka | 4. ledna 2008 v 17:54 | Reagovat

dekuju moc,fakt ste mi udelali komentarema radost,vlastne me to napadlo kdyz jsem v jsem v nemocnici kde studuju takovy pripad videla!!

9 Kačenka - webmasterka Kačenka - webmasterka | 4. ledna 2008 v 18:46 | Reagovat

melonka: jo tohle mi taky napsali

10 tereza tereza | E-mail | 4. ledna 2008 v 20:33 | Reagovat

super povídka, ale teda chudák Sára :´(

11 týna týna | E-mail | Web | 12. února 2008 v 20:16 | Reagovat

úžasný fakt bombová povídka moc pěkný teda obdivuju tě že tě to napdalo:-)fakt pěkný

12 mina21 mina21 | Web | 19. března 2011 v 13:27 | Reagovat

Máš super povídku,akorát chudák Sára.

13 loly loly | 13. června 2011 v 10:35 | Reagovat

Fak super povídka. Chudák Sara.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama