Leden 2008

Stránky se přesouvají

4. ledna 2008 v 21:26 | Kačenka |  Novinky,zprávy atd.
Takže lidičky,
jelikož jsou s blogem neustálé problémy a já vážně nemám nervy na výměnu, tak jsem začala hledat na českých serverech, které umožňují tvorbu webových stránek zdarma a on-line.
Prošla jsem i Vaše návrhy, které jste mi poradili a za které jsem Vám vděčná.
Nakonec jsem si vybrala server txt.cz.
Takže stránky se s platností od dnešního dne přesouvají na adresu
Upozorňuju předem, že grafika je úplně jiná než na kterou jste byli zvyklí tady.
A hlavně, stránka se dodělává průběžně...přeci jen toho tady nemám zrovna málo a než to celý přesunu...bude to chvilku trvat. Tak buďte trpěliví, prosím.
Toto je poslední článek, který bude na tomto blogu zveřejněn...jestli ho dostanu on-line...takže na diskuze k dílům atd. choďte jen a pouze na novou adresu.
Současně chci požádat všechny, kteří mě mají ve spřátelených odkazech a blozích, aby změnili adresu i zde.
Je mi líto, že jsem to musela udělat, ale blog.cz mi nedal jinou možnost. Nervy mám opravdu jen jedny a trpělivost není bezedná.
Děkuji všem, že jste sem chodili a pevně doufám, že mi zůstanete příznivě nakloněni i na nové adresce. A pokud ne, ráda jsem Vás všechny poznala.
Kačenka

Okouzlený

4. ledna 2008 v 11:36 | Kačenka |  Diskuze
Policisté vyšetřují vraždu jasnovidky. Ta byla zastřelena ve svém krámku a jak tvrdí starý, penzionovaný policista, její vražda souvisí s dávno odleženým případem. Starému muži tento tzv. pomník nedá spát a už léta jde po místním podnikateli, bývalém policistovi. Tomu se za záhadných okolností ztratila žena. Penzista, jak tvrdí, vyhledal právě v zájmu tohoto případu jasnovidkyni. Ona mu poskytla jakési stopy. A právě z tohoto důvodu musela zemřít. Vrah se jejích informací bál. Policisté se na případ tedy znovu zaměří, aby skutečně našli kostru ženy. Bohužel na místě nejsou stopy DNA, prostředí, ve kterém kostra dlouho ležela, vše zničilo. Grissom však najde způsob, jak muže usvědčit aspoň z vraždy jasnovidky.

Souhlas pro trest smrti

2. ledna 2008 v 18:00 | Kačenka |  Vaše příběhy s CSI
Katka poslala další povídku