Dvě mouchy jednou ranou

27. prosince 2007 v 14:13 | Kačenka |  Vaše příběhy s CSI
Katka Musilová posílá další povídku...krapet erotickou:-)

Byla noc a v Las Pegas to ožívalo.Ze všech koutů se ozývala hudba a někdy se ozval i výkřik,když se nějakému šťastlivci povedlo vyhrát nějaké peníze.Ale tu noc se stalo ještě něco jiného,co pár lidem zamotalo další dny.Pro jednu osobu a pro jednoho hlídače ta noc nebyla pěkná,ale pro ostatní ano.
GREG A SARA SE MILOVALI . DIVOCE,ALE ZÁROVĚN JEMNĚ A VÁŠNIVĚ!!!
Chvíli po dovršení jejich krásné chvíle zazvonil telefon.Blíž k němu byla Sara tak ho zvedla.
"Seidlová,prosím"zdvořile se přestavila udýchaným hlasem do telefonu.
"Ahoj Saro,tady Gil přijeďte s Gregem hned na velitelství,máme tu vraždu.Zněla odpověd na její zdvořilostní frázi.
"Jasně,hned tam budeme"zavěsila,usmála se na Grega a políbila ho.
"To byl Grissom,máme se hned dostavit na velitelství,má pro nás nějakou prácičku.
V ten samí moment ale na jiném místě ošetřovali zdravotníci hlídače,který našel práci pro kriminálku.Naštěstí věděli že ho bude chtít kriminálka vyslechnout,tak mu dali jen nějaké prášky na uklidnění a deku přes chvějící se ramena.To už ale dorazila na místo kriminálka.
"Saro,Gregu vy se jděte podívat co se stalo.Nicku a Waricku vy si jděte prohlédnout okolí a Cath ty pojď se mnou vyslechnou toho hlídače." Gil domluvil a všichni přítomní se rozešli za svými povinnostmi.Sara, Greg, Nicky, Warick sešli po eskalátorech do stanice metra u Tropic Avenue.Tam už stál odstavený vagon,právě ten který jim přivezl překvapení.Vagon si vzali na starost Sara s Gregem a Nicky s Warickem se šli kouknout po okolí zda jim pachatel nenechal stopičku,která by vedla k jeho odhalení.Když vešli do vagonu,zůstali překvapeně stát.Uprostřed vagonu byl k tyči připoután mladý,pěkně vyhlížející muž,viditelně vracející se z práce.Greg šel hned na věc ,ale Sara vypadala že nemůže od mrtvého muže odtrhnout zrak.
"Saro,co je ti,stalo se něco:?Znáš ho?" ptal se překvapeně Greg když si všiml že se Sara nehýbe.
" Ano Gregu,je mi povědomí ale nemůžu si vzpomenout kde jsem toho muže viděla."odpověděla stejně překvapeně Sara.
Když byli se vším hotovi a měli posbírané důkazy ( kterých ale moc nebylo,pachatel byl precizní )vydali se za Nickem a Warickem.
"Tak co našli jste něco kluci?"ptala se hned Sara.
"Jo máme kazety z kamer,a taky tohle" řekl Nick a ukázal jim nějaké logo" budeš Gregu muset zjistit co je to za logo,třeba nás to posune dál.
Mezitím už probíhalo vyslýchání hlídače.Bohužel jim nepomohl,ničeho si nevšiml jen mrtvoly.Když měli všechno hotové,povolili konečně Davidovi aby si odvezl svého zákazníka.
"Brass už zjišťuje totožnost mrtvého"řekl jim Gil jen co vyšli ze stanice.Pak se všichni rozjeli na velitelství aby se z toho mála pokusili něco dostat.Po pár hodinách se sešli všichni v zasedačce aby probrali co se jim do této chvíle povedlo zjistit.První se chopili slova Sara s Gregem.
"Gile,my jsme zjistili ze šatů mrtvého pár blonďatých vlasů a podle DNA jsem to zkoušeli hledat i v počítači,ale majitel těch vlasů nemá záznam."
"Majitelka"skočil jí do řeči Nick." "Je to žena,podle záznamů z kamer to byla asi večerní společnice našeho mrtvého,na kazetách je vidět jak ho dovedla do metra,vešla s nim do vagonu ale na další stanici vyšla sama a rychlým krokem zmizela."těmito slovy je Nick velmi překvapil.
"Já už vím odkud toho muže znám!"vykřikla Sara
"A odkud ho tedy znáš miláčku"zeptak se žárlivým hlasem Greg
"Pracoval jako číšník v jednom baru u Central Parku."
" Správně Saro zrovna jsme se vám to s Cath chystali říct ,díky Jimovi jsme zjistili že mrtvý se jmenuje Simon Knot,má manželku, a pracoval jako číšník ve velmi prosperujícím baru u Central Parku.Dozvěděli jsme se že byl tak šikovný že ruinoval všechny ostatní bary poblíž toho jeho. Máme i adresu baru i jeho domu,pak jsme byli taky za dr.Robinsnem a ten nám řekl že naše oběť byla otrávena,předpokládám že jed dostala v pití." "Takže musíme zjisti akorát to kde se byl napít a zda nemá s někým problémy.
"Saro a Gregu vy pojedete do baru který vlastnil a pak do baru který se zatím jako jediný ještě drží,jeho majitel by měl dobrý motiv."rozdal hned mladým kriminalistům práci Gil.
" Nicku,Waricku a Cath vy pojedete do domu kde bydlel a promluvíte si z jeho manželkou,nejspíš ještě neví že její manžel je mrtvý."
Všichni se hned vydali na cestu.Grissomova slova se potvrdila majitel baru byl velmi nervozní,neměl spolehlivé aliby,a poznali ho i podle loga které měl na košili,stejné totiž našli i na místě činu.
Když se zase všichni sešli na velitelství,domluvili se že zatýkaní provede Brass a jeho lidé.
Když si přišli do baru pro jeho majitele,byl dost překvapený,nečekal prý že na něj přijdou tak rychle.
Ve vyslíchací místnosti ho vyslýchala Sara s Gilem.
"Proč jste to udělal?"zněla první otázka Sary.
"Ruinoval mě,potřeboval jsem zachránit bar,a on byl ve všem lepší,získával si i moje zákazníky."jeho odpověď bez špetky lítosti,překvapila i Gila.
"Kdo byla ta žena,která dostala vaši oběť do metra ,v čem jste mu dal jed a proč zrovna do metra?"tentokrát se ptal Gil.
"Je to moje přítelkyně,miluje mě,doufal jsem že mě takhle nechytíte,viditelně jsem se spletl Jed dostal v pivu které mu koupila moje přítelkyně jako poděkování za krásný večer strávený v jeho baru..A proč zrovna v metru?Pracoval jsem tam vyhodili mě.TAKHLE JSEM ZABIL DVĚ MOUCHY JEDNOU RANOU ( pošpinil metro,zabil majitele výnosného baru )
"To vám nevadí že měl manželku,která čekala dítě?"takovou otázku Sara musela položit.
"Nee!"chladná a jednoduchá odpověď všechny přesvědčila o tom že tenhle muž nemá ani špetku lítosti v těle.
Zatknutím dalšího darebáka města Las Pegas skončila služba našim kriminalistům.Všichni se rozjeli domů.
Sara s Gregem bylo doma jako první,jen co se za nimi zavřeli dveře vrhli se na sebe celý den potlačovaná touha se vyvalila na povrch jako vlna tsunami.Milovali se několikrát,různými způsoby a nakonec usnuli vyčerpáním v tak něžném objetí že by u nich roztál i led.
Tak to je moje druhá povídka,doufám že se vám líbila.A děkuju už jenom za to že to čtete!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama