Listopad 2007

Závod o život - část první

30. listopadu 2007 v 11:00 | Kačenka |  Vaše příběhy s CSI
Budete mít co dělat... spisovatelské řady se rozrostli o dalšího človíčka, tentokrát je to Týna:-)

Pirátí Třetí říše

29. listopadu 2007 v 22:00 | Kačenka |  Diskuze
V poušti je nalezeno tělo vychrtlé ženy pouze ve spodním prádle, bez pravé ruky, s vyholenou hlavou a vycejchovaným číslem, které vyvolává vzpomínky na nacistické praktiky. Místo zaváto prachem a tak nelze najít ani otisky bot, ani stopy pneumatik. Vyšetřování ukáže, že dívka má každé oko jiné. Na základě toho se přihlásí její matka, lady Heather, přítelkyně Grissoma. Se Zoe se už rok nestýkala, i když dříve na ni byla hrdá - dcera vystudovala na Harvardu. Poté ji však zaskočila zpráva, že Zoe čeká dítě se svým terapeutem. Další stopa vede do kliniky Betz, jejímž klientem Zoe byla, ukazuje se spojitost mezi lékařem Jacobem Wolfowitzem a Zoe. Pátrání vede do pouště, kde Wolfowitz bydlí. Krátce na to je nalezeno i jeho tělo. již přinejmenším dva dny zmrzlé v jeho autě, přičemž den předcházející byl lékař ještě naživu, detektivové pochopí, že všechna nalezená fakta nemusí být jednoznačná.

Náročná směna - část osmá

29. listopadu 2007 v 10:00 | Kačenka |  Vaše příběhy s CSI
Kapitán Brass prováděl další výslech Bella. Hned v úvodu mu naservíroval zprávu o otiscích prstů. " Klidně si dál předstírejte, že jste Ron Bell. My víme svý. Mám na vás plno otázek. Takže pro začátek třeba….Proč jste zabil svého otce?" Bell naštvaně vzhlédl. Jeho právník Lose se ujal slova. " Nemáte důkazy, které by poukazovaly na vraždu. Mrtvola Michaela Scofielda, pokud je vůbec mrtvý, se nikdy nenašla. Ten vůz byl z půjčovny, ta krev se tam mohla dostat kdykoli a od kohokoliv." " Zabil jste ho proto, že nezabránil vašemu uvěznění? Chránil vás, jak mohl. Dokonce našel způsob, jak hodit vaše zločiny na jiného. Konkrétně na Petera Minese.", Brass nebral právníka na vědomí. " Vy jste pašoval koks v bandě Jacka Springera. Potvrdil tehdy po svém zatčení, že jste koks schovával v autech z půjčovny vašeho otce. Taky víme, že Nolan byl vedoucím konkurenčního gangu." Bell stále mlčel jako zařezaný. " Taky jste ukradl mobil Harryho Cortise a z něj jste volal na policii. Na mobilu byly vaše otisky." " Pan Cortis je spolupracovník mého mandanta. Můj mandant jistě někdy použil jeho mobil. Na jeho mobilu by se při hledání otisků jistě našel nějaký od pana Cortise." Lose se zvedl. " Pokud je to vše, rád bych skončil." Brass pokývl hlavou.
Warrick sejmul otisky ze zbraně policisty Johnsona. " Na zbrani se kromě otisků prstů pana Johnsona našly dva částečné otisky Hunea. Podle mého soudu se mu skutečně pokusil sebrat zbraň, ale skončilo to jen u pokusu. To Johnsona asi naštvalo a možná proto začal tak zběsile střílet.", oznámil Warrick svou hypotézu. " Tak to asi bylo, ale ten otisk vedení použije ve prospěch Johnsona.", byl pesimistický Gil. " Teď zůstane ve vězení. Vy jste důkazy shromáždily. Teď je řada na soudu.", zakončil rozpravu Vartan a zamířil pryč. " Myslíš, že ho osvobodí?", zeptal se Nick. " Doufám, že ne. Takový chlap nemá u policie co dělat."
" Ten Bell se zasekl.", oznámil Brass oběma kriminalistkám. " Nemáme proti němu nic průkazného, nic, co by ho spojovalo s vraždou, možná s vraždami. " Vezměme to logicky.", začala Sára. "Jak se ten chlap tak rychle dozvěděl o Minesově příjezdu? Ten mobil Cortisovi zmizel týden před vraždou, pár hodin potom, co se nastěhoval." " Třeba mu dal echo někdo z Chicaga.", navrhla Cathrine. " Ten chlap tu začal žít nový život. O tom sotva někdo věděl.", pochyboval Jim. " A co třeba někdo z bývalých kumpánů Scofielda? Nebo ten soukromý detektiv, co si ho Mines najal v Chicagu? Nic o něm nevíme.", dedukovala Sára. " Začnem s vězni z toho Springerova gangu."
Kriminalistky projely seznam členů Springerova zločineckého gangu. Z vězení byli už venku pouze dva. Jeden z nich žije v Marylandu, druhý pár dní po propuštění zemřel. Pane měl bezúhonnou pověst a v době vraždy byl jednoznačně v Chicagu. Pak ale kriminalistky zjistily, že podezřelý z členství v této bandě byl i bývalý zaměstnanec půjčovny aut Michaela Scofielda Watson. Ten nyní žije v Las Vegas a obchoduje s realitami. A co je zvlášť zajímavé, tak prodával dům jak Bellovým, tak Peteru Minesovi. Protože mu nebyl prokázán žádný trestný čin, tak nebyla jeho DNA v databázi. Brass se s povolením vydal k němu domů a na první pohled mu bylo jasné, že našel toho pravého. Watson měl na tváři podlouhlou řeznou ránu, zakrytou náplastí, pravděpodobně od poranění injekční stříkačkou . V šatníku měl několik svetrů, jejichž vlákna se teď budou analyzovat.

Nová tvář - část první

26. listopadu 2007 v 13:00 | Kačenka |  Vaše příběhy s CSI
Další holčina se rozhodla poslat mi svou povídku, jmenuje se Petra:-)

Vše nejlepší

25. listopadu 2007 v 16:42 | Kačenka |  Novinky,zprávy atd.
Ahojky všem,
chtěl bych popřát všem Kateřinám, Katkám, Kačenkám, Katuškám, Katushkám, Kačíkům, Kačkám, Catherine, Cath atd. atd. vše nejlepší k našemu dnešnímu svátku.
Holky, pořádně si to užijte, ale nepřežeňte to:-)

Náročná směna - část sedmá

25. listopadu 2007 v 12:00 | Kačenka |  Vaše příběhy s CSI
Sedmička od Franty

Pokrevní linie

23. listopadu 2007 v 18:30 | Kačenka |  Diskuze
Tak a máme tu poslední díl podvečerního vysílání Kriminálky Las Vegas. Tohle je jeden z nejlepších dílů, který jsem viděla (když nevezmu v potaz Grave Danger nebo Fannysmackin'). Tak si ho pořádně užijte:
Mladá zaměstnankyně kasina je cestou domů napadena a znásilněna. Naštěstí se jí podaří útok přežít. Dokáže i pachatele velmi dobře popsat a C.S.I. nemá problém ho zadržet. Žena pachatele i pozitivně identifikuje. Ve chvíli, kdy však dojde ke zkouškám DNA, všechny důkazy se zhroutí. Muž vykazuje rozdílné DNA od útočníka. Hodnoty jsou si sice velmi podobné, přesto rozdíly jsou. Žena se mezitím dostane z lékařského ošetření domů a žádá policisty o zbrojní průkaz, aby se mohla útočníkovi bránit. Než si však může zbraň opatřit, je nalezena mrtvá. Je zvláštní, že stopy opět vedou ke stejnému útočníkovi. Při jeho prohlídce v laboratoři pak Grissom objeví ve světle ultrafialové lampy podivné vzory na jeho zádech. V lékařských studiích poté objeví, že muž pochází z dvojčat. Druhé dvojče zemřelo už v době matčina těhotenství a jeho plod poté částečně přejal DNA mrtvého sourozence. Dnes se tedy nacházejí v jeho těle dva typy DNA.


Zabiják

22. listopadu 2007 v 22:00 | Kačenka |  Diskuze
Karl Cooper se právě vrátil po sedmi letech z vězení a je rozhodnut vyřídit si účty s Claytonem Nashem, mužem, který tehdy svědčil prakticky proti každému a bez jehož svědectví by se Karl nikdy do vězení nedostal. Zrádce na ubytovně zastřelí, bohužel po cestě domů do jeho auta nabourá dívka Elly Sullivanová, která se mu hrozně omlouvá, chce ho odvézt na ošetření do nemocnice a je odhodlána zavolat policii. Pro Karla je to nepříjemný svědek, žádá dívku, aby odjela. Ta však začíná vyťukávat SMSku, to muže vyděsí a dívku uškrtí. Detektivové zprvu řeší obě vraždy zvlášť, poté se však ukáže, že tlumiče spojované s jednou vraždou patří ke zbrani nalezené na ubytovně a nacházejí se další souvislosti. Karlova manželka rovněž zjistila, že muž něco provedl a žádá ho, aby od ní a dítěte odešel.

LIDI !!!!!!!! PRŮSER !!!!!!!!!

22. listopadu 2007 v 20:25 | Kačenka |  Novinky,zprávy atd.
Nerada Vám to oznamuju, ale máme obrovský problém.

Konec sázek

22. listopadu 2007 v 18:30 | Kačenka |  Diskuze
Na reklamním billboardu je nalezeno tělo zastřeleného muže. Ten vyhrál velkou částku peněz v místním kasinu. Jelikož majitel kasina má s Catherine osobní vztah, udržuje totiž poměr s její matkou, musí ji Grissom z případu odvolat. Policisté brzy naleznou přítele zavražděného muže také zastřeleného. Zjistí, že do skupiny patřil další mladík. Všichni tři vymysleli systém jak obírat kasina. K tomuto účelu si opatřili i minipočítač, který se dal umístit do boty. Oba mladíci byli zastřeleni otcem třetího, který se rozhodl shrábnout společně se svým synem všechny peníze sám.

Vzpomínáte na fotku štěňátka?

22. listopadu 2007 v 12:05 | Kačenka |  Novinky,zprávy atd.
Vím, že to sem nepatří a s CSI to nemá vůbec ale vůbec nic společnýho, ale jestli si vzpomínáte, tak jsem vám tu kdysi zveřejnila fotečku svý fenečky yorkshireského teriéra

Povolené šrouby

21. listopadu 2007 v 18:30 | Kačenka |  Diskuze
V zábavním parku dojde k nehodě, dva vozíčky horské dráhy vyletí z dráhy a šest lidí se zabije. Při vyšetřování je však jeden z mrtvých označen za nepravděpodobnou oběť nehody. Grissom a Sára zjistí, že mladík byl zabit před nehodou a vše bylo uděláno tak, aby tato nehoda skryla vraždu. Vrah oběť zabil francouzským klíčem a následně naaranžoval nehodu, při které zabil dalších pět lidí. Warrick a Catherine vyšetřují vraždu malé třináctileté dívenky, ta byla nalezena s přeraženým krkem. Vyšetřovatelé usvědčí samotnou dívčinu matku.

Náročná směna - část pátá

21. listopadu 2007 v 10:00 | Kačenka |  Vaše příběhy s CSI
Pátá část od Franty...ten se nám teda rozjel

Běh pro smrt

20. listopadu 2007 v 18:30 | Kačenka |  Diskuze
V Las Vegas probíhají policejní závody. Do města se sjelo ohromné množství policistů. Právě při večerním běhu však Grissom nalezne v trávě vedle trasy běhu mrtvé tělo jednoho z účastníků. Dalším případem jsou těla muže a ženy, kteří jsou nalezeni v hotelovém pokoji zastřeleni. Grissom s pomocí laboratoře a Catherine odhalí, že mrtvého běžce zavraždil jiný účastník závodu, a to ze žárlivosti. V případě zavražděného páru Sára odhalí vraha, tím je manželka zavražděného.

Ošklivá slova

19. listopadu 2007 v 18:30 | Kačenka |  Diskuze
Policie vyšetřuje smrt muže nalezeného na záchodku. Jednalo se o hráče scrabble, který se udusil hracím žetonem. Sara s Grissomem usvědčí jeho protihráče, který neunesl zdrcující porážku a na záchodě ho donutil spolknout hrací žetony. Muž se udusil. Warrick a Catherine vyšetřují podivný požár, při němž uhořela dívka. Ve čtvrti už předtím došlo k podobné události, o které se ví, že byla dílem žháře. Po dlouhém hledání vyšetřovatelé zjistí, že požár způsobil malý bratr uhořelé dívky, který si hrál se zápalkami.

Náročná směna - část čtvrtá

19. listopadu 2007 v 12:00 | Kačenka |  Vaše příběhy s CSI
Čtvrtá část od Franty...teda ten se rozjel co?

Jedna prosba

17. listopadu 2007 v 9:49 | Kačenka |  Novinky,zprávy atd.
...a zároveň upozornění.
Ocenila bych, kdybyste svoje názory na herce či jejich postavy psali POUZE TAM, KOMU JSOU URČENY.
Nechci vidět to, co je u Erica Szmandy od katy...jinak budu opravdu zlá.
A kdo sem chodí delší dobu, ví, že opravdu dokážu být hodně zlá.
Pokud se Vám někdo z Kriminálky nelíbí ...což se dost často stane, že je některá postava neoblíbená (po pravdě, mě se třeba vůbec ale vůbec nelíbí Sára - fanoušci prominou, ale vážně se mi tam nelíbí), nejde se zalíbit všichni všem, TAK TO PROSÍM NEPIŠTE K DOTYČNÉMU, KTERÝ SE VÁM NELÍBÍ.
Já taky nepíšu k Sáře nebo Jorje, že ji moc nemusim atd.
A říct o někom, že je hnusnej nebo tak podobně, tak to mě fakt vytočí, to mi věřte. Prostě dejte svoje sympatie tomu, koho máte rádi a negativních názorů se raději zdržte, prosím.
Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám všem fanouškům a fanynkám Sáry/ Jorji.
Kačenka

Prostoupený zlem

16. listopadu 2007 v 18:36 | Kačenka |  Diskuze
V podzemních garážích jednoho z kasin je nalezen utlučený muž. Policistům nedělá problémy najít vraha pomocí průmyslových kamer, které jsou v kasinu umístěné. Po zatčení však sám vrah napadne policisty a v následné bitce zemře na selhání srdce. Při prohlížení motelu, kde byl ubytován, však naleznou kosti mladé ženy. Je jim jasné, že ubitý muž tedy nebyl obětí tohoto vraha sám. Při dalším pátrání zjistí, že žena byla v době svého zavraždění těhotná. Její dítě teď vychovává sestra vraha.

Sbohem a polibek

15. listopadu 2007 v 22:00 | Kačenka |  Diskuze
Koná se velkolepá oslava narozenin slečny O´Neillové, na kterou se sešla tamní smetánka. Vše probíhá přesně podle plánu až do chvíle, kdy je nalezen číšník Tim Duke zastřelený, a slečna O´Neillová, která se snažila před střelbou zachránit, skrytá v zamčeném trezoru. Při vyšetřování se přijde i na staré peníze pod podlahou, které zřejmě souvisejí se slavnou loupežnou vraždou. Slečna O´Neillová připravovala knihu vzpomínek a každý nemusel mít zájem, aby některé skutečnosti vypluly napovrch. Jedním z podezřelých se stává i otec Catherine, Sam Brown. Nakonec se ukáže, že za vším je sama slečna O´Neillová.