Je mi to líto

6. května 2007 v 20:54 | Kačenka |  Novinky,zprávy atd.
Je mi líto, že to musím udělat.

Moji milí,
je mi opravdu moc líto, že jsem k tomu byla donucená, ale "díky" jednomu člověku musím na čas přerušit provozování tohoto blogu.
Ačkoli se mi to nelíbí, nezbývá mi nic jiného. Komentáře, které sem dotyčný napsal, jsem poslala adminům tohoto blogu, tak uvidím, zda s tím něco udělají, protože ve svých podmínkách uvádějí zhruba toto:
Zakázán je jakýkoliv obsah, který porušuje platné zákony, zejména porušuje autorský zákon (či jen odkazuje na obsah porušující autorský zákon, např. nelegální software či hudbu), šíří nesnášenlivost či podněcuje k zločinnosti. Dále je zakázán erotický obsah, hrubě urážlivý či nemorální obsah, či takové užívání služby, které ji úmyslně narušuje, přetěžuje či poškozuje její jméno. Provozovatel si vyhrazuje právo takovéto blogy smazat, a to i bez předchozího upozornění.
A vzhledem k tomu, že odpovědnost za to, co sem kdo napíše, nesu já, musím upozornit adminy, že tu je někdo, kdo tuto podmínku porušuje. Mohlo by to dojít tak daleko, že by tento blog zrušili, protože jsem si vás neohlídala.
Proto jsem se rozhodla k tomuto radikálnímu kroku. V žádném případě to neberte jako že se vzdávám, nebo že on zvítězil, já se tak lehko nedám, ale čeho je moc, toho je příliš.
A určitě ani vy ani já nechcete, aby byl tento blog smazán, že ne?
Tak se opravdu moc omlouvám za to, že jsem zakázala přidávání kometářů, ale dokud s tím admini něco neudělají, nemohu jinak. Opravdu mě to mrzí, ale doufám, že mě pochopíte. Kdyby něco, mail znáte.
Vaše webmasterka Kačenka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama