Vyslovuji své obavy

20. ledna 2007 v 18:21 | Kačenka |  Novinky,zprávy atd.
Vážení návštěvníci,
jak se tak dívám na tyto stránky a jejich navštěvovanost, jsem ráda, že se stala mezi vámi oblíbenou...přesto mám jakési rozpaky vůči návštěvnosti za posledních několik měsíců. Pokud vás zajímá víc, čtěte dál.

11. prosince 2006 jsem zveřejnila zprávu, ve které jsem se zmínila o možném srazu návštěvníků blogu csi-lasvegas, kterého se nakonec kromě mě zůčastnili pouze dvě osoby a to byla Cinka a Jana. Byla jsem zklamaná tak malým počtem, přestože chápu, že mnozí z vás prostě neměli možnost se jakkoli dostat do Prahy ( z důvodu dálky od hlavního města nebo z nedovolení rodičů). Myslím, že jak Jana tak Cinka vám potvrdí, že jsme se dobře bavili (a já se opravdu dobře bavila), ale od té doby, co jsem se zmínila o možném srazu, mi přijde, jakoby váš zájem o mou stránku upadal a ne malým způsobem. Už tu není tolik komentářů a příspěvků od vás jako dřív, což mě doopravdy moc mrzí a rmoutí. Dřív se tu každý den objevil minimálně jeden komentář například od andy/szamanda nebo tichajdy a mnohých dalších, ale teď??? Jedinými pravidelnými přispěvatelkami jsou Cinka a Jana. Kde je ten počet komentářů, který přesahoval dvacítku u každého článku a u Grega Sanderse dokonce i padesátku a mě dělal tolik potěšení?????
Nechci, abyste to brali jako nějakou výtku a nepřeji si ztratit ani vás ani váš zájem o tuto webovku. Pokud jsem vás tím návrhem srazu jakkoli překvapila nebo zaskočila, tak vězte, že to nebylo bráno se zlým úmyslem, jen jsem se s vámi prostě chtěla poznat osobně a nedošlo mi, že by to mohlo (troufám si říct) odradit některé z vás od toho, aby sem chodili. Opravdu mě to moc mrzí, pokud to na vás zapůsobilo takto. Na druhou stranu jsem ráda, že se zde objevili noví návštěvnící, např. zodac. Ale přesto se nemůžu zbavit pocitu, že někteří z vás už jsem nechodí tolik jako dřív. Chápu, že už nejsem tolik činorodá jako dřív, a proto tu není tolik nových věcí, jak byste si možná přáli, ale zkuste pochopit, že jsem pracující člověk, který má nedostatek volného času. Přesto nevím, čím jsem způsobila takový úpadek návštěvnosti z vaší strany. Pokud to opravdu bylo zveřejněním článku o srazu, tak se za něj hluboce omlouvám. Pokud se však mýlím, napiště mi to do vzkazů a já si svůj názor přehodnotím. Je mi jasné, že Cinka a Jana mi to budou vyvracet, zvláště Cinka, ale moje pocity jsou málokdy klamné...a já na ně dávám docela často.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | 20. ledna 2007 v 18:34

No ať už to dopadne jakkoliv mě o srazu rozhodně dej vědět a pokud budu jen trošičku moct tak se opět zúčastním. A abych tě potěšila tak na tohle je první stránka, kterou navštěvuju skutečně pravidelně. Neboj, já neodejdu.

2 Cinka Cinka | 20. ledna 2007 v 18:37

Kačenko, pro tentokrát s tebou budu souhlasit. Opravdu ubylo komentářů. Taky mě to mrzí, protože jsem si je ráda četla. Vždycky jsem se těšila, co nového se dočtu.  Ale od zveřejnění srazu to nějak ochladlo. Což je škoda.

Chápu, že se blíží pololetí, tak třeba někteří sedí nad učením. Ale i já, jakožto letošní maturant, si na tenhle blog udělám čas. Vždy se mi tady líbilo a pořád se mi tu líbí. Jen mě mrzí, že tu není tolik komentářů jako dřív.

Taky mě překvapilo, že na srazu jsme byly jen ve třech. Vím, že ne všichni bydlí v blízkosti Prahy, ale i já nebydlím zrovna blízko. Strávila jsem dvě hodiny v buse, abych se do Prahy dostala. Musím říct, že to stálo za to. Vůbec bych nebyla proti, kdyby se to někdy zopakovalo. Ale za předpokladu, že by se nás sešlo víc. Já bych vás ráda poznala.

Bylo by těžké zase napsat nějaký ten komentář? Věřte, že Kačenku to moc potěší, když už si s tím blogem dává takovou práci. Je milé vědět, že to někoho zajímá. Tak pokud by vás to moc neobtěžovlo, zkuste něco napsat.  Pár písmenek přece nikoho nezabije. :-) I já si ráda přečtu všechny komentáře.

3 zodac zodac | 20. ledna 2007 v 18:54

Tak za prvý chci říct, že todle jsou nejlepší stránky o CSI Las Vegas a to mi věřte protože sem se stala skalním fanouškem Las Vegas a prolezla sem celej internet. Taky sem tu každej den nejmíň dvakrát. :)  Za druhý bych se s vámi všemi ráda osobně seznámila, jenomže za tři měsíce mi teprve bude 14 a navíc bydlim v západních Čechách, takže nemám možnost dostat se na vaše srazy. Což mě hrozně moc mrzí.

Myslim si, že jestli sem někdo přestal chodit, když se s nim chtěj seznámit další lidi, co maj taky rádi CSI jako on, tak to musí být pěkný .... To potom nemůže o sobě říct, že je fanoušek nebo já nevim, ale prostě se mi to zdá divný.

To je můj názor a nemusíte se bát, protože já zbožňuju Kriminálku Las Vegas.    :- ))))))

4 zodac zodac | 20. ledna 2007 v 18:56

Cinko ty si popravdu napsala pár písmenek. :- )

5 Kačenka Kačenka | 20. ledna 2007 v 19:03

zodac: Cinka vždycky napíše slohovku :-)) Ale jsem za ně a především za ní strašně moc ráda. A děkuju, že se ti moje stránky líbí

6 Cinka Cinka | 20. ledna 2007 v 19:08

zodac: Ty jsi ze Západních Čech? A odkud? Já totiž taky bydlím na západě. Respektive v Sokolově.

Jinak máš pravdu. Pokud někdo sem přestal chodit jen kvůli srazu, tak to s ním vidím černě. (Neberte si to osobně, ale mám Kačenku ráda a tohle si nezaslouží.)

A těch pár písmenek... Když se dostanu do ráže, tak se to ze mě sype jako z roztrženýho pytle.

7 zodac zodac | 20. ledna 2007 v 19:09

Kačenka: Já slohovky zrovna nemusim. :-)) Ale když ji napíše Cinka tak je to lepší. :-)) A ještě chci říct jednu věc. TYDLE STRÁNKY JSOU ŠPIČKOVÝ. To sem jenom chtěla říct, tak mezi námi. :))))))

8 zodac zodac | 20. ledna 2007 v 19:10

Cinka: Chodov tak dvanáct kiláků od Sokolova :)))

9 Cinka Cinka | 20. ledna 2007 v 19:19

Kačenka: Já prostě slohovky miluju. A obzvlášť když nejsou do školy. :-) Prostě mi přišlo divný, že lidi píšou komentáře čím dál míň. A hlavně teď, když je Kriminálka čím dál tím lepší. :-) Ono to zřejmě dá hodně práce, napsat pár písmenek. A zvlášť, když to má někoho potěšit. Kam ten svět spěje? Vždyť je to tak pěknej pocit, když někoho potěším jen pár slovy. Tak pište, přece vás to nezabije a nikoho neubyde.  :-)

10 Kačenka Kačenka | 20. ledna 2007 v 19:20

Cinka: Já o tom vím a jsem ti neskonale vděčná, ale myslím, že někteří odtud náš "Vztah" tak docela nechápou, protože nevědí skoro nic. A i když se jim tohle "vyznání" třeba nebude líbit, mě to je naprosto jedno. Chci, aby věděli, jak moc pro mě znamenáš, jak moc tě mám ráda a kdyby to nebylo blbý, tak to řeknu i dvěma jinými slovy, ty určitě víš, jakými. Ať si tu myslí, co chtějí, pro mě znamenáš víc, než se ti zdá a než by tě napadlo. Nebudu prozrazovat víc, ale určitě víš, jak to všechno myslím.

Nechci nikoho z vás urazit, opravdu ne, ale mezi mnou a Cinkou se vytvořil jakýsi "vztah", který, jak zjišťuju, je z mé strany den ode dne silnější a silnější. Lucka bude vědět, o čem mluvím...

11 Kačenka Kačenka | 20. ledna 2007 v 19:22

zodac: opravdu děkuji, že se ti moje stránky líbí. Dalo mi to spoustu práce dát je dohromady,ale přesto jsou nedotažený

12 zodac zodac | 20. ledna 2007 v 19:26

A v čem myslíš, že sou nedotažený???

13 Kačenka Kačenka | 20. ledna 2007 v 19:28

zodac: ve všem???? Ne, myslím sekci Důkazy, Pomůcky a Postupy, překlad s angličtiny mi nejde tak jak bych chtěla

14 zodac zodac | 20. ledna 2007 v 19:29

A holky netuším jak hluboký je váš vztah, ale vím, že přatelství se cení, zvláště v té době, ve které žijeme. Tak vám gratuluju.

15 Cinka Cinka | 20. ledna 2007 v 19:30

Kačenko, to jsi napsala opravdu moc krásně.  Jsme na tom obě stejně. Ať si každej říká co chce, mě je to jedno. Ale ty jsi pro mě udělala víc, než kdokoli jiný. Pomáháš mi překonávat všechny strasti rozvodové tahanice a nástrahy obyčejného života. Tak proč to neříct veřejně. Já se za to nestydím. Ba naopak, jsem pyšná, že tě znám. Naše přátelství mezi námi vzkvétá a je den ode dne silnější. Jako rostlinka o kterou je s láskou pečováno.

16 zodac zodac | 20. ledna 2007 v 19:32

Podle toho co Cinka napsala musíte být opravdu dobré kamarádky. Přeju vám to. :-)))

17 Jana Jana | E-mail | 20. ledna 2007 v 19:32

Jsme přece rodinka ne?:-)

Myslim, že kdyby tvůrci věděli co s lidma dokáže udělat jeden seriál a jaká přátelství to dokáže vytvořit asi by se hodně divili. Já jsem taky moc moc moc ráda že vás znám lidičky.

18 Cinka Cinka | 20. ledna 2007 v 19:32

Zodac: no, nebydlíme od sebe vůbec daleko. :-))

A díky za gratulaci. Cením si toho.

19 Jana Jana | E-mail | 20. ledna 2007 v 19:34

cinka a zodac: příště můžete dorazit spolu. nebudete se v autobuse nudit.

20 Cinka Cinka | 20. ledna 2007 v 19:34

Jani, jsem taky moc ráda, že tě znám. A jsem ráda, že jsme se v Praze sešly. Byl to nezapomenutelný zážitek.

Ať se tvůrci diví. Mě to vůbec nevadí.

21 Kačenka Kačenka | 20. ledna 2007 v 19:34

zodac: ano, přátelství se opravdu cení. Ale hloubku mezi mnoi a Luckou nepochopíš, pokud bys ho neviděla nebo aspoň z části nepoznala. Doufám, že se tak neurazíš. Cením si toho, že sem chodíš a že si se teď zapojila do naší diskuze:-* . Lucka ví, jak to myslím a ani to nemusím říkat slovy.

22 tichajda tichajda | 20. ledna 2007 v 19:40

Kačko, to, že komentářů ubylo, za to se moc omlouvám, ale musím ti odporovat, minimálně v mém případě to tím srazem není. Jen teď zrovna mám před vysvědčením a hafo testů, takže se musím (alespoň občas) učit. Jinak sem chodím každý den několikrát a ráda, jen nestíhám psát komentáře. Ale věř mi, že tenhle blog je vážně super a úžasnej a skvělej a vy všichni lidičky (a lidičkové)  jste taky super a úžasný a skvělý!!! A to je asi tak vše. (S)mějte se

23 Cinka Cinka | 20. ledna 2007 v 19:43

Kačenko, já ti rozumím. Přátelství je nade vše. A naše je už hodně pevný. Rozumíme si beze slov. I na takovou dálku. :-)

24 Cinka Cinka | 20. ledna 2007 v 19:47

Tichajda: Já mám taky před vysvědčením a navíc před maturitou. Takže se taky musím hodně učit. Ale na tenhle blog si vždycky čas udělám a i na napsání komentáře. I teď bych se správně měla učit, ale jak vidíš, tak radši píšu na blog komentáře. A to i přes to, že potřebuju mít dobré vysvědčení kvůli přijímačkám na vejšku.

25 Jana Jana | E-mail | 20. ledna 2007 v 19:56

lidičky vy mě rozpláčete.

26 tichajda tichajda | 20. ledna 2007 v 19:57

ok, známky se uzavírají v pondělí, takže budu zase aktivní a vzorný komentátor ;o)

27 zodac zodac | 20. ledna 2007 v 19:58

Sem ráda, že sem se s vámi seznámila. Ste nejlepší.

28 Cinka Cinka | 20. ledna 2007 v 20:01

tichajda: tak to beru. :-)

29 Cinka Cinka | 20. ledna 2007 v 20:04

tichajda: tak to beru. :-) Jen tak dál.

30 Cinka Cinka | 20. ledna 2007 v 20:08

Lidičky, koukám, že psaní komentářů není taková fuška, co? A pak že to nejde.  Jen se asi musí udělat "bububu". Jinak si to neumím vysvětlit. Jen tak dál. Ale sami, bez upozornění. :-)

31 tichajda tichajda | 20. ledna 2007 v 20:15

Kačko, zlobíš se, nebo můžu poslat další část příběhu? Pracně se s tím patlám a nakonec nevím, jestli se můžu odvážit...(je to totiž "trošku" blbkoidní)

32 Kačenka Kačenka | 20. ledna 2007 v 20:31

tichajda: já se nezlobím, fakt ne, jen vyjadřuju svoje pocity ohledně úbytku komentářů

33 Háňa Háňa | 21. ledna 2007 v 12:41

No já už to tu navštěvuju delší dobu tak 1 týdně.Beru si ponaučení->budu komentovat...:)

34 Rysty Rysty | E-mail | 21. ledna 2007 v 13:57

jak se jmeuje a kdo spiva pisnicku ze serialu kriminalka las vegas je to hned jak to zacina dekuji

35 Cinka Cinka | 21. ledna 2007 v 14:00

Je to Who are you by Who. :-)

36 I.R.E.T.H. I.R.E.T.H. | E-mail | 21. ledna 2007 v 18:05

Milá Kačko na těchto stránkách jsem závislá a nemohu bez nich ani dýchat,ale poslední dobou nic nestíhá,sluním se v záři neúspěchů.Dokonce nestíhám ani psát své příběhy,možná někteří z vás z toho mají radost,to fakt nevim.Každý den píšu minimálně 2 velký pololetní písemky a jsem neustále zkoušená,snažím se psát všude možně komentáře,no jenom to prostě nestíhám.Věř mi na ten sraz jsem chtěla jet ,ale máma by mně nepustila,musela jsem do školy a navíc jsem měla zánět nosních dutin.Moc se omlouvám,mimochodem taky jsem si všimla ,že komentářů ubývá.

37 ivory ivory | 21. ledna 2007 v 18:33

já znám tuhle stránku docela dlouho, ale vždycky mi přišlo, že ste tady už taková zajetá "parta", takže sem se nechtěla moc rejt, ale OK beru ponaučení, taky budu psát komentáře:)

38 Kačenka Kačenka | 21. ledna 2007 v 20:10

ivory: My tu nejsme zajetá parta, opravdu ne. Je tu spousta pravidelných přispěvatelů, to ano, ale neznamená to, že nemůže přibýt další :-)) právě naopak. Když se "rodina" rozroste, budu jen ráda, to mi věř.

I.R.E.T.H.: Já to nemyslela zle, vím, jací rodičové dokážou být :-(( proto jsem ráda, že už mi táhne na jedenadvacátý rok a zodpovídám tak vlastně "sama sobě", takže ti nedávám vinu za to, žes nemohla přijít. Jen jsem se snažila poukázat na to, že komentářů ubývá (čehož sis taky všimla) a já tudíž nemám co číst :-D. Jen mě zajímalo, jestli už vás to pomalu nudí nebo jste zaměstnáni něčím jiným...a jak tak koukám, tak je to ta druhá možnost.

Škola, škola a zase škola. Jak já vás lituju, lidi, je to otřes. Každopádně vám všem, co děláte různý testy, zkoušky, zápočty a kdo ví, co ještě, přeju strašlivě moc štěstíčka a trpělivosti, abyste to všechno zvládli.

39 Cinka Cinka | 21. ledna 2007 v 21:17

ivory: My rádi přibereme dalšího človíčka. Čím víc, tím líp.

40 Jana Jana | E-mail | 21. ledna 2007 v 21:44

Tak takhle se mi to líbí...rekordní počet komentářů.

41 tichajda tichajda | 22. ledna 2007 v 10:50

ještě ne, ale to dáme...

42 constantine constantine | E-mail | 22. ledna 2007 v 13:15

Ahojky vsichni, tak jsem se odvazila po dlouhych a castych navstevach tohohle webu taky konecne reagovat, kdyz ctu poznamku, ze pribirani novych clovicku neni problem:) S komentarema zacnu take, neni problem:) Jsem velky fanda CSI. Davam dohromady i nejaky pribeh, ale to bude jeste trvat nez to bude ready. Rozhodne se to ale bude tykat Warricka, protoze to je moje zlaticko.Jak jsem tady cetla u vsech boduje nejvic Greg.Zatim se loucim, mejte se vsichni krasne.

43 tichajda tichajda | 22. ledna 2007 v 16:12

constantine: já mám radši Gila a Ala :))

44 andy/szamanda andy/szamanda | 23. ledna 2007 v 18:46

ahoj=),ja vim ze sem tady strasne dlouho nebyla a nepridala zadnej koment a fakt me to mrzi protze tahle stranka je fakt bezvadna.Nemela jsem dlouho internet :(.Me nepripada ze to ze sem chodi min lidi je tim srazem..teda me osobne by to nikdy nezabranilo psat komenty a chodit na dobrou stranku...no ale co ja vim.....

45 Lindsey Lindsey | E-mail | Web | 23. ledna 2007 v 18:49

Ahoj Kačenko a všichni....... ja taky nestiham ve skole a kdyz mam volno, tak pracuji na svem blogu, ale chodim sem 1krat tydne, vzdy v patek po kriminalce ... a koukam.... co kdo pise :) ja taky neodejdu.... a sehnala jsem novou fanynku csi... jmenuje se Sara a chodi sem casto a hrozne se ji to tu libi.... tak jen tak dal :c) pa Lindsey =)

46 Weůů Weůů | E-mail | 24. ledna 2007 v 17:42

Musím tedy také přidat svůj názor... Abych řekla pravdu, tak doma nemám net, to znamená, že se sem většinou dostanu teprve, když už je po diskuzi:-) Navíc jak tak koukám, tak tu jediná chodim na vysokou, to znamená, že kterákoliv jiná činost během ledna (jako třeba sraz, na kterej bych hrozně ráda jela, protože mě až prekvapilo, kolik toho s některýma z vás mám společnýho i mimo csi...) nepřipadá v úvahu. Jediná hodina, kterou se během zkouškovýho neučim je ve čtrvrtek během kriminálky:-) Nicméně jsem dneska úspěšně dokončila semestr a zítra mi snad přivezou novej počítač, takže už se mě nejspíš nezbavíte...

47 Kačenka Kačenka | 24. ledna 2007 v 18:48

Weůů: No kdybych nebyla líná, tak jsem taky na vejšce, jenže jsem na to už neměla odvahu a tak raději dřu jako kůň v nějaký tý práci a stejně to stojí za dvě věci:-))

Tak gratuluju k zakončení zimního semestru

48 Cinka Cinka | Web | 24. ledna 2007 v 18:52

Weůů: Tak ty jsi na vejšce? No, já se tam letos zkusím taky dostat... Blahopřeju k úspěšně ukončenému semestru. Je to pěkná dřina, co? Ale i tak je fajn, že si najdeš čas aspoň napsat. Z tebe by si měli brát ostatní příklad. :-) A pokud se tě už nezbavíme, tak tím líp. Čím větší rodinka, tím lepší. :-)

49 Weůů Weůů | E-mail | 27. ledna 2007 v 13:19

Cinka: Z vejšky rozhodně strach neměj. Dřina je to vážně jen o zkouškovým, jinak je to deset měsíců v roce v pohodě. Já nejsem žádná hvězda, trochu jsem se ve čtvrťáku učila a z obchodky jsem se dostala na dvě vysoký se zaměřením na český jazyk a literaturu, takže když se chce všechno jde... Rozhodně ti moc držim palce, protože si dobře pamatuju ten stres před maturitou!!

Kačenka: Zase máš aspoň peníze... Já sem pořád jen chudej student a už mě to vážně štve:-) Takže dřu aspoň na brigádě. Četla jsem, že jsi dělala pokladní v Kauflandu... no, já prodávám v Intersparu, takže chápu proč jsi tam nevydržela...

50 káča káča | E-mail | 27. dubna 2007 v 17:08

Na tuhle stránku jsem narazila před pár dny a musím říct,že se mi tady hrozně líbí,povídky jsou super a vůbec se mi tady moc líbí.Bohužel pokud byste pořáraly zase nějaký sraz tak na něj pravděpodobně nedostanu,bydlím na druhé straně republiky u Frýdku.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama