Informace o mé osůbce

16. prosince 2006 v 18:32 | Kačenka |  Informace o vás
Takže jak tak koukám na komentáře ke článku POZOR! POZOR! POZOR!, tak se mi tu většina z těch nejpilnějších návštěvníků představila. Já bych to ráda sesumírovala do tohoto článku. Každý, kdo zvěřejní informace o sobě, bude přidán i sem.
Takže začnu sebou:

Mé jméno znáte :-))bydlím ve Vlašimi, což je asi 60 km od Prahy (pokud jste slyšeli pověst o Blanických rytířích, tak vězte, že na horu Blaník koukám každý den). Je mi dvacet let (jedenadvacet mi bude příští rok v červenci), takže jsem tu asi nejstarší. Mám vystudovanej gympl, ale jelikož jsem byla líná jít na vejšku, tak už pracuju. Dělala jsem půl roku na pokladně v Kauflandu, tady jsem si ale oddělala zápěstí a ruce, takže jsem se pak po skončení smlouvy skoro půl roku válela doma. Nakonec jsem se rozhodla, že bych mohla zkusit štěstí u Armády ČR. Věnovala jsem jim skoro celý půlrok života (samozřejmě ten válecí), aby mi nakonec poslali oznámení, že nebudu přijata za vojáka z povolání - přitom jsem splnila absolutně všechny jejich požadavky. Takže jsem se s armádou rozloučila a nastoupila do Hydrauliky v Benešově, kde jsem zhruba 3týdny. A z těch nových informací mi ještě teď běhá mráz po zádech.
Jinak mezi moje koníčky patří hudba, tanec (hlavně teda orientální), pak strašně moc ráda čtu (nejoblíbenější spisovatel je Robert Ludlum, Stephen King, J. R. R. Tolkien a světe div se Christopher Paolini - proto chceme jít s Cinkou na film Eragon). Když už mluvím o Eragonovi, tak už jsem ho viděla. V pátek 15.12.2006 jsem na něj byla pozvána a jsem z něj absolutně unešená, nadšená...no prostě jsem se do toho zamilovala ještě víc, než už jsem byla. A doporučuji ho vidět. Jediná chyba na tom je, že film je strašně kraťouňký. A taky je chyba v tom, že ho miliony lidí sprdly, což mě mrzí. A přestavitel Eragona je fakt sladkej. Posuďte samy:
Jako Eragon
V kvádru je k sežrání
Nějak jsem se do něj zamilovala. Je fakt krásnej.
A dalším velmi oblíbeným hercem je Ryan Reynolds. To jeho vypracovaný tělo je nádherný.
Tady u té slintám
Taky se věnuju sportům - ráda jezdím na koni, občas si dojdu zahrát tenis - teda spíš něco mezi líným tenisem a plácanou, a věnuju se korejskému sportu taekwon - do.
Z CSI se mi nejvíc líbí Archie, ale vzhledem k tomu, že tam je jednou za x let, se mi líbí i Greg a Gil. A celkově tenhle seriál miluju, stejně jako celý zbytek mojí rodiny:-)). A pak mě baví dělat tenhle web, na který chodí tolik báječných lidiček. Jen mě moc mrzí, že kvůli práci nestíhám vylepšovat kvalitu a taky nestíhám napsat další část mý story. To mě fakt štve.
A moje ICQ je 478-670-028.
Mám tetování na břiše - je to znak čínského horoskopu pro tygra.
Toť zatím vše o mé osůbce. Pokud si na něco vzpomenu, tak to sem připíšu. Jo a omlouvám se za tu úpravu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama