Říjen 2006

Úplněk - část první

4. října 2006 v 15:38 | Kačenka |  Vaše příběhy s CSI
Můj příspěvek do příběhů - první část

Mrkněte na to

4. října 2006 v 15:36 | Kačenka |  Novinky,zprávy atd.
Tak jsem se tedy odvážila připojit se k autorům povídek s CSI týmem a vymyslela jsem nějaký ten začátek. Chci vás poprosit o velkou shovívavost, přeci jen krimi není jednoduché psát (čímž skládám poklonu těm, kteří si už svá díla zde nechali zveřejnit) a není to ani můj obor.
Jelikož každou chvíli něco píšu, tak už mám takový to spisovatelský střevo. Sice nevim, jestli je dobré, ale v mým šuplíku doma se schovávají už tři knížky, které bych mohla poslat vydavateli. Ale strach z odmítnutí s tím, že kniha není dost dobrá na to, aby se vytiskla, je silnější. Ale kdo ví, třeba se k tomu jednou odhodlám.
Jak už jsem psala, buďte shovívaví, protože mým oborem je spíš fantasy nebo taková smotanina všeho možnýho. A krimi se v mých povídkách moc nevyskytuje.

Taky se přidám

3. října 2006 v 21:13 | Kačenka |  Novinky,zprávy atd.
Takže lidičky, jelikož mě vaše příběhy opravdu zaujaly, tak jsem se rozhodla zapojit svou fantazii a pomalu taky něco sesmoluju. Zatím se mi to daří, ale jestli to bude dobré, to už nechám na vás. Jen vás chci upozornit, že tento příběh nebude pro lidi s velkou představivostí a zároveň slaboupovahou, protože můj příběh bude krapet drastický. Takže kdo má slabou povahu, nečtěte to, aspoň ne první část.
Jo a Cinka mi poslala druhou část Beware of bane, tak si jí přečtěte.
Jinak první část svého díla asi uveřejním zítra, uvidím, jak na tom budu s časem. A pokud by k němu měl někdo nějakou tu kritiku (která se ale bude týkat pouze toho článku a bude k věci) ať se nebojí a napíše mi ji. Aspoň budu vědět, co a jak mám zlepšit nebo naopak vynechat.
Jinak toho přehození menu se nelekejte, ale když jsem ho měla nalevo, tak mi překrýval části nových článků, tak jsem ho musela dát na druhou stranu. Doufám, že už mi to neudělá.

Doplňující informace

3. října 2006 v 13:35 | Kačenka |  Novinky,zprávy atd.
No, tak mě zase něco napadlo. Týká se to vašich příběhů s CSI. Pár lidí se mě ptá, co všechno můžou do svých stories dát a já jim odepisuju, že cokoli, co je napadne, pokud to bude v souladu s pravidly, které jsem už zveřejnila v článku NOVÝ NÁPAD.
Ale jak jsem tak koukala na průběžné hlasování oblíbenosti jednotlivých postav, tak u vás jednoznačně vede Greg a někde dál za ním je Gil.
Proto jsem se rozhodla trochu vám povolit "uzdu" vaší fantazii a pokud by někdo chtěl do svého příběhu vložit i nějakou tu lovestory mezi Gregem a někým jiným, povoluje se!!!
Ale aby jste správně pochopili, jak to myslím. Je mi jasné, že ten románek s Gregem nebo Gilem byste si nejraději přáli vy samy (že dámy:-)) ), a proto vám chci jen oznámit, že pokud by do týmu "přibyla" nějaká nová posila ve vaší podobě a měla nějaký ten románek s jedním z kolegů, nebudu vám v tom bránit. Spíš naopak, budu jen ráda, když sesmolíte něco žhavějšího:-))). Ono totiž není moc jednoduché vymýšlet příběh tak, aby se neopakoval nějaký díl, který byl už vysílán a proto si myslím, že když ho "oživíme" touhle věcí, mohlo by to být jednodušší a taky zajímavější, ne?
A pro ty, kdo by měl nějaké námitky, že už to s Kriminálkou Las Vegas nemá nic společného, tak ty pošlu někam!!! Tohle jsou jen a jen vaše příběhy, které si hrají s vaší fantazií a tak opakuji, pokud se vaší hlavě zjeví nápad lovestory mezi Gregem a nějakou tou novou vyšetřovatelkou ve vaší podobě, je to jen vaše věc a já za vámi budu stát na 100% a budu si vás hájit. Jsem totiž strašně moc ráda, že mi posíláte své výtvory a hlavně, že navštěvujete mojí stránku.
(Mimochodem, já něco takového asi taky sesmolím :-)) Chudák Greg, ten asi nebude vědět, se kterou by měl být dřív, co?)

Beware of bane - část druhá

3. října 2006 v 13:13 | Kačenka |  Vaše příběhy s CSI
Druhá část Beware of bane od Cinky