Omluva všem

20. května 2006 v 14:43 | Kačenka |  Novinky,zprávy atd.
Chtěla bych se všem návštevníkům těchto stránek strašlivě moc omluvit za to, že jsem takovou dobu nezapracovala na novinkách a článcích, které jsou rozpracované. Budu se moc snažit to všechno dohnat. Vzhledem k tomu, že z ankety a vašich komentářů jsem vyčetal,že nejoblíbenjšími herci a zároveň postavami jsou Eric Szmanda alias Greg Sanders a William Petersen alias Gil Grissom,tak jsem s články začala právě u nich,takže už se můžete dočíst pár informací. Ale budu i nadále hledat a doplňovat jejich biografie atd a taky samozřejmě pracuji na hledání fotek do galerie, ale zatím neúspěšně.
Taky se chci omluvit za nepřekládané názvy originálních názvů filmů, společností a škol, protože něco by v češtině znělo docela divně. A co se týče názvů filmů, doslovný překlad by mohl být úplně jiný než překlady, které si vymysleli čeští kritici atd. Však to znáte a víte, co myslím,že? A já vás proto nechci špatně informovat, proto radši nechám originály.
Ale chtěla jsem vám zároveň strašlivě moc poděkovat,že se na moje stránky chodíte dívat a že přispíváte do komentářů,jsem opravdu nadšená a moooc vám děkuju,doufám,že u toho zůstanete:)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama